KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage/blandteknik 12275295
nr 1227 5295
Carmen Paas
(f. 1966), Sverige
Collage/blandteknik, "Dance improvisation". Signerad, daterad 2016. Mixed media collage, 150x110 cm
Carmen Paas, svensk bildkonstnär född 1966.
måndag 7 januari 2019
kl 19:12:33